BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ

Renkli olarak Pasaportunuzun kimlik bilgilerinizin olduğu sayfa
Renkli olarak 1 adet vesikalık veya biyometrik fotograf
Önlü, Arkalı T.C. kimlik fotokopisi
Birleşik Arap Emirlikleri ülkelerine seyahat edecek BORDO (Umuma Mahsus) Pasaport Sahibi T.C. vatandaşlarından vize talep etmektedir. Vizenizi seyahatinizden önce mutlaka yetkili aracı kurumlar üzerinden almanız gerekmektedir. Acentamız göçmenlik ofisi yetkili acentası olup sizin adınıza vize başvurusunda bulunmaya tam yetkilendirilmiş aracı kurumdur. YEŞİL (Hususi), GRİ (Hizmet) ve SİYAH (Diplomatik) pasaport sahiplerinden BAE / DUBAİ 30 güne kadar yapacağınız turistik ve ticari seyahatlerinizde vize istememektedir.
BEA / DUBAİ VİZESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ HATIRLATMALAR
29 günlük tek girişli vize Alındığı tarih itibari ile 58 gün geçerlilik süresi olup, bu süre içinde giriş yapıldığı tarihten itibaren en fazla 29 gün kalış hakkınız bulunur ve tek giriş çıkış için kullanılır.
29 günlük çok girişli vize Alındığı tarih itibari ile 58 gün geçerlilik süresi olup, bu süre içinde giriş yapıldığı tarihten itibaren 29 günlük vize süreniz başlar ve ilk giriş tarihinizden sonraki 29 gün içinde sınırsız giriş hakkınız bulunur.
90 günlük tek girişli vize Alındığı tarih itibari ile 58 günlük geçerlilik süresi olup, bu süre içinde giriş yapıldığı tarihten itibaren en fazla 90 gün kalış hakkınız bulununur ve tek giriş çıkış için kullanılır.
90 günlük çok girişli vize Alındığı tarih itibari ile 58 gün geçerlilik süresi olup, bu süre içinde giriş yapıldığı tarihten itibaren 90 günlük vize süreniz başlar ve ilk giriş tarihinizden sonraki 90 gün içinde sınırsız giriş hakkınız bulunur.
BAE / Dubai vize; Tüm Birleşik Arap Emirliklerinde (Abu Dhabi, Ajman, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah, Umm al-Quwain)'de geçerlidir.
Acentamızdan aldığınız vizelerde herhangi bir kısıtlama olmayıp dilediğiniz havayolu firmasını kullanarak dilediğiniz ülkeden, dilediğiniz emirliğe giriş yapabilirsiniz.
90 Güne Kadar Vizesiz Seyahat Edebilen Ülke Vatandaşları (Pasaportunuz yanınızda olmak zorunda) Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Güney Kıbrıs (Rum Kesimi), Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İtalya, Letonya, Liechtenstein, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Seyşeller, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre 30 Güne Kadar Kapıda Vize Alabilen Ülke Vatandaşları (Pasaportunuz yanınızda olmak zorunda) Andorra, Avustralya, Brunei, Kanada, Hong Kong, İrlanda, Japonya, Malezya, Monako, Yeni Zelanda, Çin Halk Cumhuriyeti, Rusya Federasyonu, San Marino, Singapur, Güney Kore, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Vatikan


odtülüler İngilizce Tercüman eryaman odtülülerYeminli Tercüme